konwent

I Konwent SNB

PIERWSZY KONWENT SNB
porozmawiajmy o nowoczesnych budynkach

13 stycznia 2016 roku w warszawskim hotelu Novotel odbył się pierwszy Konwent Stowarzyszenia Nowoczesne Budynki z udziałem 130 specjalistów oraz przedstawicieli firm zainteresowanych rozwojem nowoczesnych budynków w Polsce.

Była to niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w wydarzeniu kreującym zmiany w podejściu do procesu budowlanego w naszym kraju.

Podczas Konwentu poruszone zostały najważniejsze problemy związane z przyszłością Warunków Technicznych w odsłonie Kodeksu Budowlanego powiązane ze zmianami w ustawie o wyrobach budowlanych. Poruszone też były tematy współzależności wymagań technicznych, ich wpływ na standard energetyczny budynków, baleriaezpieczeństwo pożarowe, koncepcje rozwoju wymagań technicznych dla budynków, problemy zw. z wentylacją i klimatyzacją, z racjonalizacją użytkowania energii, ochroną przed hałasem.

W Konwencie wzięli udział eksperci z różnych sektorów branży budowlanej, reprezentujący wszystkie etapy procesu budowlanego od produkcji wyrobów budowlanych, przez projekt, aż po odbiór i eksploatację. Gościliśmy także specjalistów ze środowiska akademickiego, z organizacji pozarządowych oraz reprezentantów właściwych ministerstw i jednostek nadzorowanych lub podległych, także zainteresowanych w swoich działaniach stosowaniem nowoczesnych przepisów budowlanych.

Pierwszy Konwent SNB to kolejny etap w procesie budowania platformy wymiany myśli pomiędzy wszystkimi stronami zainteresowanymi rozwojem nowoczesnych budynków w naszym kraju.

Jednocześnie Konwent SNB był okazją do jubileuszu 5-lecia działalności Stowarzyszenia Nowoczesne Budynki.

Pełna galeria z Konwentu dostępna jest dla zalogowanych użytkowników portalu.

Dziękujemy firmom, które wsparły Konwent

Partner Konwentu 2016

Organizator

Biuro Administracyjne / SNB
opracowanie

Biuro Administracyjne / SNB

image/svg+xml

Chcesz skomentować artykuł?

Napisz do nas