działania SNB

Warunki Techniczne.PL

WARUNKI TECHNICZNE. PL obecnie tylko w wersji elektronicznej

W związku ze stanem epidemii COVID-19, wprowadzonym na obszarze Polski od 20 marca 2020 r. (Rozporządzenie Ministra Zdrowia, Dz.U. z 2020 r. poz. 491), od numeru 33 (2/2020) magazyn WARUNKI TECHNICZNE. PL wydawany jest wyłącznie w wersji elektronicznej. Wydawanie wersji drukowanej zostało wstrzymane do odwołania.

Ważne dla prenumeratorów

Numer bieżący pisma i kolejne wydania elektroniczne otrzymają Państwo na swój adres e-mail. Tą samą drogą zawiadomimy Państwa o wznowieniu wydawania wersji papierowej - z odpowiednim wyprzedzeniem, by mogli Państwo zaktualizować adres, na który będzie wysyłane pismo. Zapraszamy do kontaktu biuro@snb.org.pl, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi.

Pełna dostępność!

Wszystkich Czytelników zapraszamy do lektury zarówno numeru najnowszego, jak i wydań archiwalnych. Wszystkie dotychczas wydane numery dostępne są na stronie magazyn.warunkitechniczne.pl. Można też dołączyć do grona prenumeratorów, by kolejne wydania otrzymać prosto na swój adres e-mail i nie przeoczyć wznowienia wersji drukowanej.

WARUNKI TECHNICZE.PL zawsze z branżą

Branża budowlana nie poddaje się pandemii, po prostu robiąc swoje. Jesteśmy z Państwem - Autorzy, Eksperci i redakcja pisma tradycyjnie utrzymują najwyższy poziom merytoryczny, wspierając branżę w codziennej działalności i rozwoju zawodowym.


Biuro Administracyjne / SNB
opracowanie

Biuro Administracyjne / SNB

image/svg+xml

Chcesz skomentować artykuł?

Napisz do nas